Přeskočit na obsah

Skořicovo – makový olej, 100 ml

Skořicovo – makový olej

Tento výjimečný olejíček vznikl macerací pravé cejlonské skořice v za studena lisovaném makové oleji top kvality.

V posledních letech vzniká řada nových studií o zdravotních účinkách skořice, při kterých bylo prokázáno např., že dokáže znemožnit rakovinným buňkám, aby se k nim dostaly živiny a kyslík, ony tedy odumřou.

Také z nich vyplynulo, že obě ingredience jsou skvělé pro náš kardiovaskulární systém, ať již se budeme bavit o optimalizaci cholesterolu, odstraňování usazenin v tepnách, nebo o tekutosti krve. Neužívejte tedy v kombinaci s léky či doplňky stravy na ředění krve a v těhotenství.

Dále zjistili, že už jen její vůně, ale samozřejmě i konzumace stimuluje mozkovou činnost, soustředění a paměť, takže při řešení náročného úkolu doporučuji cvaknout si z lahvičky tohoto olejíčku.

Skořice nás zahřeje. Je podzimním a zimním kořením, jak díky schopnosti prohřát ledové ruce a nohy, tak díky podpoře, kterou naší imunitě poskytuje.

Skořice je přírodní antibiotikum, dokáže tedy hubit mnoho druhů bakterií, virů a plísní v organismu.

Jedná se o přírodní antioxidant, který dokáže regulovat hladinu cukru v krvi. V případě konzumace olejíčku po jídle usnadní organismu trávením sacharidů.

Pomažte se s ním všude!! Tento olejíček, obě jeho složky, je nepřekonatelný ve zpevňování a omlazení pleti. Úžasná, voňavá, prohřívací masáž pokožky obličeje a celého těla je největší slastí. V tomto případě těhotným ženám skořicovo – makový olej zakazovat netřeba, naopak, pěkně si s ním promažte bříško i další partie, kde se mohou vytvořit strie.

Dokáže nám pomoci i s celulitidou, jelikož skořice odbourává škodliviny z kožních buněk.

Kontraindikace:

Neužívejte v kombinaci s léky či doplňky stravy na ředění krve a v těhotenství.

Skladování:

Skladujte v chladu a temnu při teplotě max. do 21 °C.