Přeskočit na obsah

Očistná pasta, játra, 160 ml

Tato speciální očistná pasta vyrobená z ostropestřecového kalu a kurkumy, má silní čistící a regenerační účinek na játra i celý organismus, jak je právě o ostropestřci i kurkumě známo. V současné době na nás působí ze vzduchu, vody, stravy a dalších zdrojů velké množství znečišťujících vlivů, proto je potřeba játra občas podpořit a ulevit jim.

Ostropestřecový kal je vlastně olej s mikroskopickými částečky semínek, tedy velmi výživná a zdravými tuky i vlákninou nabytá potravina. Tento bodlák má širokou škálu léčivých účinků, jak si můžete o Ostropestřci Mariánském vyhledat.

Studie prokázaly, že hlavní složka kurkumy, kurkumin, má silně protizánětlivé účinky, přičemž mnohé studie ukazují, že chronický zánět je původcem vážných chorob, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, Alzheimer, cukrovka a rakovina…Dále v nich zjistili významný vliv kurkuminu na snížení cholesterolu, především špatného LDL cholesterolu a že zlepšuje kvalitu života lidem s chronickým zánětem ledvin. Z pohledu tradiční čínské medicíny stojí oslabení jater a ledvin, které jdou ruku v ruce, za různými vnějšími projevy na kůži, jako jsou svědivé vyrážky, skvrny a pupínky, takže i na ty může mít tato pasta hojivý vliv.

Složení:

97,5 % RAW kal z ostropestřecového oleje,

2,5 % sušený, mletý kořen kurkumy

Užívání:

1 x denně čajová lžička, děti půl lžičky denně; vždy po jídle; po dobu 1 měsíce

Neužívejte: 

Na lačno, trpíte-li zánětem střev, vysokým krevním tlakem, žlučovými kameny. Nekombinujte s léky na ředění krve, jako je ibuprofen či aspirin. 1 – 2 hod. po požití nepijte mléko a alkohol.